ENCYKLOPÉDIA PRÍRODNEJ LIEČBY

| 02. 07. 2014 |

«Späť

ENCYKLOPÉDIA PRÍRODNEJ LIEČBY

Autor: Dr. Ernst Schneider
Kniha o liečbe prírodnými prostriedkami.
700 strán, 17 x 24 cm, viazaná

Toto obsiahle dielo, ktorého autorom je medzinárosne uznávaný odborník, predstavuje základnú príručku prírodnej medicíny. Prvá časť sa zameriava na využitie liečivej sily prírodných prostriedkov. Podrobne popisuje jednotlivé druhy liečby (hydroterapiu, klimatoterapiu, rolex replica watches geoterapiu, fyzioterapiu, dietoterapiu, relaxáciu, liečivú silu psychiky).
V druhej, praktickej časti sa uvádzajú jednotlivé ochorenia, ich príčiny a príznaky, prevencia a spôsob liečby s uplatnením terapeutických postupov, uvedených v prvej časti knihy.

"Kniha Encyklopédia prírodnej liečby je výnimočná v tom, že pomáha pochopiť princípy prírodnej liečby. Je výbornou pomôckou nielen pre ľudí, ktorí cítia zodpovednosť za svoje zdravie a hľadajú cestu k liečbe a prevencii, ale aj pre zdravotníckych pracovníkov. Prináša nový pohľad na liečbu bežných ochorení využitím prostriedkov, ktoré nás obklopujú, sú súčasťou nášho života a sú každému dostupné, len sme ich doteraz takýmto spôsobom nevyužívali. Prírodná liečba odporúčaná v tejto knihe výborne dopĺňa klasickú lekársku starostlivosť."
MUDr. Janka Nosková, MPH

Orientačná cena: 15.- €